Sempre specjalizuje się we włoskiej pizzy!

Z największym zaangażowaniem i miłością robimy wszystko, aby była wyjątkowa.

Pizze w Sempre charakteryzuje cienkie ciasto sporządzone według oryginalnej włoskiej receptury, z włoskiej mąki 00, soli morskiej, wody i odrobiny drożdży. Ciasto zagniatamy ręcznie, aby rosło spokojnie ok 8 godzin, a następnie nasi wykwalifikowani pizzermani formują je w zgrabne kulki. Sos z włoskich pomidorów i świeżych ziół także przygotowujemy na miejscu.

Oprócz świeżych owoców i warzyw, wszystkie produkty sprowadzamy z Włoch.

Nasze sery i wędliny opatrzone są certyfikatem DOP, czyli Denominazione di Origine Protetta - gwarantującym oryginalność i najwyższą jakość tych produktów.

W naszej włoskiej restauracji Sempre Garden Restaurant serwujemy rownież smakowite dania z regularnie dostarczanych do nas świeżych owoców morza.

Sempre to idealne miejsce na szybki lunch , romantyczną kolację we dwoje lub wesołą biesiadę z rodziną lub przyjaciółmi.

Nasze wnętrza są ponadczasowe, proste i przytulne. Delikatny klimat retro, kojarzący się z vespą i dolce vitą podkreślają znane wszystkim włoskie hity, mieszające się z wesołym gwarem przyjaciół i rodzin z dziećmi.

Te ostatnie są u nas zawsze mile widziane - mamy dla nich krzesełka, kolorowanki, a w Sempre Garden Restaurant w Sopocie rownież kącik dziecięcy z playstation, przewijak, plac zabaw i specjalne menu.

W Sempre wszystkie potrawy, sosy, przystawki, zupy, sałatki i desery przygotowywane są ze świeżych, najwyższej jakości składników z codziennych dostaw - na bieżąco, na miejscu, w każdym z lokali (w odróżnieniu od restauracji sieciowych mających centralny punkt produkcyjny).

W naszych kuchniach unikamy półproduktów, polepszaczy smaku i konserwantów. Wspaniały smak i aromat nasze potrawy zawdzieczają świeżym warzywom, ziołom, przyprawom i oliwom smakowym własnej produkcji.