Regulamin Trójmiejskiej Karty Sempre

 1. Wystawcą i właścicielem Karty jest Sempre Pizza sp.z o.o. Sp.komandytowa z siedzibą w Gdańsku (80-838) przy ul. Targ Rybny 11/U1
 2. Partnerami Karty są wszystkie pizzerie Sempre Pizza&Vino na terenie Trójmiasta i restauracja Sempre Garden Restaurant w Sopocie przy ul. Grunwaldzkiej 11
 3. Karta nie jest kartą kredytową, płatniczą ani żadnym innym środkiem płatniczym.
 4. Karta jest imienna i do korzystania z niej uprawniony jest wyłącznie posiadacz Karty, na którego nazwisko została wystawiona.
 5. Karta uprawnia jej posiadacza do 15 % rabatu na dania i napoje z oferty restauracji wymienionych w punkcie 2 niniejszego regulaminu.
 6. Karta zawiera pasek magnetyczny, którego odczytanie przez system sprzedażowy umożliwia naliczenie rabatu, dlatego jej posiadacz zobowiązany jest do okazania Karty obsłudze restauracji nie później niż przed wystawieniem paragonu fiskalnego, co oznacza, że należy okazać ją prosząc o rachunek. W przypadku braku Karty podczas wizyty w restauracji, rabat nie zostanie naliczony. Po wystawieniu paragonu rabat nie zostanie naliczony.
 7. Z Karty można korzystać jeden raz podczas jednej wizyty w restauracji (rabat jest udzielany do jednego rachunku).
 8. Rabat wynikający z Karty nie łączy się z innymi rabatami, promocjami i ofertami specjalnymi obowiązującymi w restauracjach. Rabat nie obowiązuje też na usługi specjalne, takie jak: oferta lunchowa, catering, imprezy zorganizowane.
 9. Zgubienie karty należy zgłosić obsłudze jednej z restauracji wymienionych w punkcie 2 niniejszego regulaminu. Zagubiona karta zostanie zablokowana, a jej posiadaczowi wystawiony zostanie duplikat.
 10. Wystawca Karty ma prawo zmiany wysokości rabatu przysługującego jej właścicielom oraz zmiany niniejszego regulaminu w każdym czasie bez podawania przyczyny.
 11. Karta jest ważna do 01.01.2021 roku
 12. Warunkiem otrzymania Trójmiejskiej Karty Sempre jest okazanie przy odbiorze dokumentu potwierdzającego zameldowanie lub stałego zamieszkanie na terenie Trójmiasta (np dowód osobisty wydany przez trójmiejski urząd, ważna legitymacja szkoły lub uczelni w Trójmiescie, prawo jazdy, rachunek za gaz, prąd lub telewizję kablową, umowa najmu)
 13. W celu otrzymania Karty należy wypełnić formularz na stronie www.semprepizza.pl, a następnie zgłosić się po odbiór w wybranym lokalu z dokumentem wymienionym w punkcie 14
 14. Posiadacz karty zobowiązany jest do zaakceptowania i przestrzegania niniejszego regulaminu.
 15. Posiadacz karty wyraża zgodę na gromadzenie i przetwarzanie jego danych osobowych przez Sempre pizza sp. Z o.o. Sp.komandytowa z siedzibą w Gdańsku (80-838) ul. Targ Rybny 11/U1